Техничка Школа Ада

Списак разреда


Распоред пријема родитеља

I - 1 разред:

Техничар за компјутерско управљање (CNC-техничар)
Језик образовања: мађарски
Разредни старешина: Рац Сабо Акош


I - 2 разред:

Техничар мехатронике
Језик образовања: мађарски
Разредни старешина: Пастор Лајош


I - 3 разред:

Електротехничар рачунара
Језик образовања: мађарски
Разредни старешина: Биро Арпад


I - 5 разред:

Оператер машинске обраде – дуално
Језик образовања: мађарски
Разредни старешина: Пољак Солар Ана


I - 6 разред:

Зидар-фасадер
Језик образовања: мађарски
Разредни старешина: Балог Теодора


II - 1 разред:

Машински техничар за компјутерско конструисање
Језик образовања: мађарски
Разредни старешина: Сивери Атила


II - 2 разред:

Техничар за компјутерско управљање (CNC-техничар)
Језик образовања: мађарски
Разредни старешина: Нађ Ева


II - 3 разред:

Електротехничар рачунара
Језик образовања: мађарски
Разредни старешина: Фекете Лајош


II - 4 разред:

Администратор рачунарских мрежа
Језик образовања: српски
Разредни старешина: Наталија Гаврић Угарак


II - 5 разред:

Оператер машинске обраде – дуално
Језик образовања: мађарски
Разредни старешина: Маћаш Магдолна


II - 6 разред:

Тесар и Зидар-фасадер
Језик образовања: мађарски
Разредни старешина: Патаки Крањец Лилијен


III - 1 разред:

Машински техничар за компјутерско конструисање
Језик образовања: мађарски
Разредни старешина: Алмади Габриела


III - 2 разред:

Техничар за компјутерско управљање (CNC-техничар)
Језик образовања: мађарски
Разредни старешина: Петер Кристина


III - 3 разред:

Електротехничар рачунара
Језик образовања: мађарски
Разредни старешина: Тот Иштван


III - 4 разред:

Администратор рачунарских мрежа
Језик образовања: српски
Разредни старешина: Јовановић Данијела


III - 5 разред:

Металоглодач нумерички управљаних машина и аутомеханичар
Језик образовања: мађарски
Разредни старешина: Тапаи Рената


IV - 1 разред:

Машински техничар за компјутерско конструисање
Језик образовања: мађарски
Разредни старешина: Сабо Тенки Карољ


IV - 2 разред:

Техничар за компјутерско управљање (CNC-техничар)
Језик образовања: мађарски
Разредни старешина: Тот Габриела


IV - 3 разред:

Електротехничар рачунара
Језик образовања: мађарски
Разредни старешина: Јастребинац Едит


IV - 4 разред:

Администратор рачунарских мрежа
Језик образовања: српски
Разредни старешина: Марина Мркшић


IV - 5 разред:

Архитектонски техничар
Језик образовања: мађарски
Разредни старешина: Чомор Даниел


Информације

Наши спонзори

Пратите нас