Техничка Школа Ада

Списак разреда


Распоред пријема родитеља

I - 1 разред:

Машински техничар за компјутерско конструисање
Језик образовања: мађарски
Разредна старешина: Сивери Атила


I - 2 разред:

Техничар за компјутерско управљање (CNC-техничар)
Језик образовања: мађарски
Разредна старешина: Нађ Ева


I - 3 разред:

Електротехничар рачунара
Језик образовања: мађарски
Разредна старешина: Фекете Лајош


I - 4 разред:

Администратор рачунарских мрежа
Језик образовања: српски
Разредна старешина: Наталија Гаврић Угарак


I - 5 разред:

Оператер машинске обраде – дуално
Језик образовања: мађарски
Разредна старешина: Маћаш Магдолна


I - 6 разред:

Тесар и Зидар-фасадер
Језик образовања: мађарски
Разредна старешина: Патаки Крањец Лилијен


II - 1 разред:

Машински техничар за компјутерско конструисање
Језик образовања: мађарски
Разредна старешина: Алмади Габриела


II - 2 разред:

Техничар за компјутерско управљање (CNC-техничар)
Језик образовања: мађарски
Разредна старешина: Петер Кристина


II - 3 разред:

Електротехничар рачунара
Језик образовања: мађарски
Разредна старешина: Тот Иштван


II - 4 разред:

Администратор рачунарских мрежа
Језик образовања: српски
Разредна старешина: Јовановић Данијела


II - 5 разред:

Металоглодач нумерички управљаних машина и аутомеханичар
Језик образовања: мађарски
Разредна старешина: Тапаи Рената


III - 1 разред:

Машински техничар за компјутерско конструисање
Језик образовања: мађарски
Разредна старешина: Сабо Тенки Карољ


III - 2 разред:

Техничар за компјутерско управљање (CNC-техничар)
Језик образовања: мађарски
Разредна старешина: Тот Габриела


III - 3 разред:

Електротехничар рачунара
Језик образовања: мађарски
Разредна старешина: Јастребинац Едит


III - 4 разред:

Администратор рачунарских мрежа
Језик образовања: српски
Разредна старешина: Кош Вера


III - 5 разред:

Металоглодач нумерички управљаних машина и аутомеханичар
Језик образовања: мађарски
Разредна старешина: Којић Игор


III - 6 разред:

Архитектонски техничар
Језик образовања: мађарски
Разредна старешина: Чомор Даниел


IV - 1 разред:

Машински техничар за компјутерско конструисање
Језик образовања: мађарски
Разредна старешина: Коњевић Клара


IV - 2 разред:

Техничар за компјутерско управљање (CNC-техничар)
Језик образовања: мађарски
Разредна старешина: Халгашев Мирјана


IV - 3 разред:

Електротехничар рачунара
Језик образовања: мађарски
Разредна старешина: Биро Арпад


IV - 4 разред:

Грађевинси техничар за висоградњу
Језик образовања: мађарски
Разредна старешина: Балог Теодора


Информације

Наши спонзори

Пратите нас