Műszaki Iskola Ada

Osztályok listája


A fogadóórák beosztása

I - 1 osztály:

Gépésztechnikus - számítógépes szerkesztő
Magyar nyelvű
Osztályfőnök: Sziveri Attila

I - 2 osztály:

Gépésztechnikus - Számítógépes vezérlés technikusa (CNC technikus)
Magyar nyelvű
Osztályfőnök: Nagy Éva

I - 3 osztály:

Számítógépek elektrotechnikusa
Magyar nyelvű
Osztályfőnök: Fekete Lajos

I - 4 osztály:

Számítógép-hálózat üzemeltető (rendszergazda)
Szerb nyelvű
Osztályfőnök: Gavrić Ugarak Natalija

I - 5 osztály:

Fémmegmunkálógép-kezelő
Magyar nyelvű
Osztályfőnök: Mátyás Magdolna

I - 6 osztály:

Ács és Kőmúves
Magyar nyelvű
Osztályfőnök: Pataki Kranjec Lilien

II - 1 osztály:

Gépésztechnikus - számítógépes szerkesztő
Magyar nyelvű
Osztályfőnök: Almádi Gabriella

II - 2 osztály:

Gépésztechnikus - Számítógépes vezérlés technikusa (CNC technikus)
Magyar nyelvű
Osztályfőnök: Péter Krisztina

II - 3 osztály:

Számítógépek elektrotechnikusa
Magyar nyelvű
Osztályfőnök: Tóth István

II - 4 osztály:

Számítógép-hálózat üzemeltető (rendszergazda)
Szerb nyelvű
Osztályfőnök: Jovanović Danijela

II - 5 osztály:

Fémmarós számjegyvezérlésű gépeken és autószerelő
Magyar nyelvű
Osztályfőnök: Tápai Renáta

III - 1 osztály:

Gépésztechnikus - számítógépes szerkesztő
Magyar nyelvű
Osztályfőnök: Szabó Tönki Károly

III - 2 osztály:

Gépésztechnikus - Számítógépes vezérlés technikusa (CNC technikus)
Magyar nyelvű
Osztályfőnök: Tóth Gabriella

III - 3 osztály:

Számítógépek elektrotechnikusa
Magyar nyelvű
Osztályfőnök: Jasztrebinác Edit

III - 4 osztály:

Számítógép-hálózat üzemeltető (rendszergazda)
Szerb nyelvű
Osztályfőnök: Koš Vera

III - 5 osztály:

Fémmarós számjegyvezérlésű gépeken és autószerelő
Magyar nyelvű
Osztályfőnök: Kojić Igor

III - 6 osztály:

Műépítész technikus
Magyar nyelvű
Osztályfőnök: Csomor Dániel

IV - 1 osztály:

Gépésztechnikus - számítógépes szerkesztő
Magyar nyelvű
Osztályfőnök: Konjević Klára

IV - 2 osztály:

Gépésztechnikus - Számítógépes vezérlés technikusa (CNC technikus)
Magyar nyelvű
Osztályfőnök: Halgašev Mirjana

IV - 3 osztály:

Számítógépek elektrotechnikusa
Magyar nyelvű
Osztályfőnök: Bíró Árpád

IV - 4 osztály:

Építésztechnikus-magasépítész
Magyar nyelvű
Osztályfőnök: Balog Teodóra

Információ

Támogatóink

Kövess minket