Техничка Школа Ада
3.

14. Nojman Takmičenju iz informatike
Učenici Tehničke škole uspešno su učestvovali na 14. Nojman Takmičenju iz informatike. Čenge Mihaji i Šandor Gordoš osvojili su 3. mesto u sekciji projektovanje računarom. Profesori koji su ih pripremili za takmičenje su Daniel Čomor, Eva Mašulović i Šara Lajko. Čestitamo im!

14. Nojman Takmičenju iz informatike
Učenici elektro struke Tehničke škole takođe su postigli odličan uspeh na 14. Nojman Takmičenju iz informatike. Erik Šmit u sekciji programi za igrice osvojio je 1. mesto i dobio psebnu nagradu. Profesori koji su ga pripremili za takmičenje su Arpad Biro i Šara Lajko. Čestitamo!
14. Nojman Takmičenju iz informatike
Učenici elektro struke Tehničke škole takođe su postigli odličan uspeh na 14. Nojman Takmičenju iz informatike. Rad Jovana Pešuta i Patrika Bakhita u kategoriji korisnički programi osvojio je 3. mesto. Profesori koji su ih pripremili za takmičenje su Lajoš Fekete i Šara Lajko. Čestitamo im!
12.

Децембар

Недеља програмирања
Наша школа је и ове године дала свој допринос поводом одржавања манифестације недеља програмирања. Овог пута је Ерик Шмит, ученик другог разреда наше школе приказао свој рад под називом Logic, која је тродимензионална игрица, а писана је у Unity-у.
Стигао је Микулаш
9.

Септембар

Свечани пријем првака

У ађанској техничкој школи данас је организован свечани пријем првака. Првацима се након пригодном програма који су извели старији ученици обратила директорица школе Гилице Хилда, која им је пожелела срећно школовање.

Информације

Наши спонзори